• bezkonkurenčná cena poštovného do Estónska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Estónska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Estónska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Estónska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

Odosielanie zásielok do Estónska nikdy nebolo tak ľahké! S Balíkdozahraničia.sk teraz môžete porovnávať ceny významných prepravcov, ako sú TNT, UPS a objednávať dopravu do Estónska až o 60% lacnejšie ako kedykoľvek predtým. Presvedčte sa už teraz o našej širokej ponuke služieb na Balíkdozahraničia.sk! Odošlite balíčky a ušetríte - s Balíkdozahraničia.sk

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odosielanie a expresné doručenie zásielky do Estónska za najnižšiu cenu!

Balíkdozahraničia.sk je profesionálny portál, ktorý spolupracuje s najlepšími poskytovateľmi zásielkových služieb v Slovenskej republike. Zásielku do Estónska vyzdvihneme u Vás doma alebo v kancelárii, a taktiež Vám zaistíme poistenie zásielky. A čo je najlepšie, s Balíkdozahraničia.sk ušetríte až 70%! Lacné, spoľahlivé a jednoduché - to sú naše silné stránky!

 

Ak chcete využiť naše služby, stačí zadať rozmery a váhu balíka do Estónska do našeho kalkulátora poštovného a kliknúť na "Vypočítať cenu". Vyberte si pre Vás tú najlepšiu ponuku a vytvorte objednávku do Estónska v dvoch jednoduchých krokoch. Platíte pohodlne pomocou platobnej karty, GoPay alebo bankovým prevodom.

 

Spokojnosť zákazníkov sú pre Balíkdozahraničia.sk najvyššou prioritou. Radi Vám poradíme a odpovieme na Vaše otázky e-mailom alebo telefonicky. Aktuálnu polohu Vašich balíkov do Estónska môžete sledovať online, prečítajte si taktiež naše cenné rady pre bezpečné zabalenie Vašich zásielok. Môžete očakávať jedinečné služby a rýchlejšie, lacnejšie a spoľahlivejšie doručenie!

Chcete poznať cenu poštovného do Estónska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Estónsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčka do estónskej metropoly i do ďalších obľúbených miest ako sú Tallin, Tartu, Kuressaare, Narva, Haapsalu, Rakvere, Keila, Valga, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Estónsku:

Estónsko je najsevernejším z pobaltských štátov a v roku 1991 získalo nezávislosť od Sovietskeho zväzu. Susedí s Lotyšskom na juhu a s Ruskom na východe. Ide o prímorský štát, ktorého hranicu tvorí z väčšej časti Baltské more. Tallinn, hlavné mesto Estónska, je jedným z najlepšie zachovaných stredovekých miest v Európe s 398 000 obyvateľmi. V roku 1997 bolo zaradené do zoznamu pamiatok UNESCO. Tallinn ponúka celú radu pamiatok.

Hlavným turistickým cieľom je Staré Mesto s hradným vrchom Toompea. Z ďalších štvrtí Tallinnu je turistickým cieľom predovšetkým Kadriorg, kde sa nachádza neskoro barokový až ranno klasicistický zámok z roku 1718, navrhnutý Talianom Nicolom Michettim ako letná rezidencia Petra Veľkého. Tallinn sa taktiež pýši najdlhšie fungujúcou lekárňou v Európe, Radničnou lekárňou.