Expresný balík/dopis do Estónska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Estónska
  • import / doprava z Estonska do ČR najlacnejšie
  • komfortné vyzdidnutia zásielky na lubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Estónska až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Estónska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Estónska?

Odesielanie zásielok do Estónska nikdy nebolo tak jednoduché! S námi teraz môžete porovnávať ceny významných prepravcov, ako sú TNT či UPS a objednávať dopravu do Estónska až o 70 % lacnejšie než kedykoľvek predtým.

 

Cena přepravy při zasílání balíku do Estonska

Zadajte jednoducho váhu a rozmery balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžite obdržíte informacie o cene prepravy. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vytvorenia objednávky alebo odoslanie do Estónska nás neváhajte kontaktovať. Sme vám plne k dispozicií.

Poštovné môžete uhradiť kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom. 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Estónska za najnižšiu cenu!

Chcete poznať cenu balíku do Estónska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akekoľvek destináce v Estonsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do estónskej metropoly Tallinn i do ďalších obľúbených miest ako sú Tartu, Kuressaare, Narva, Haapsalu, Rakvere, Keila, Valga, Pärnu či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Estónsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Estónsko už 20.72 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 20.72 € Objednať
balík 10 kg GLS 37.76 € Objednať
balík 20 kg GLS 42.20 € Objednať
balík 30 kg GLS 52.40 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 81.80 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 179.54 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Zaujímavé informacie o Estónsku

Estónsko je nejsevernejším z pobaltských štátov a v roku 1991 získalo nezávislosť. Susedí s Lotyšskom na juhu a s Ruskom na východe. Je o prímorský štát, jeho hranicu tvoria z väčšej časti Baltské more. Tallinn, hlavné mesto Estónska, je jedným z najlepšie zachovalých stredovekých miest v Európe s 398 000 obyvateľmi. V roku 1997 bolo zaradené do zoznamu pamiatok UNESCO. Tallinn ponúka celú radu pamiatok.

Hlavným turistickým cieľom je Staré Mesto s hradným vrchom Toompea. Z ďalších štvrtí Tallinnu je turistickým cieľom predovšetkým Kadriorg, kde sa nachádza neskoro barokový až ranno klasicistický zámok z roku 1718, navrhnutý Talianom Nicolou Michettim ako letná rezidencia Petra Veľkého. Tallinn sa tiež pýši najdlhšie fungujúcou lekárňou v Európe, Radničná lékáreň.