• bezkonkurenčná cena poštovného do Egypta
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Egypta až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Egypta s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Egypta, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Spoločnosť Balíkdozahraničia.sk Vám pomôže s prepravou do Egypra. Nikdy predtým nebolo zasielanie tak jednoduché! Vďaka úzkemu partnerstvu so známymi poskytovateľmi balíkových služieb, ako sú TNT, UPS, môžete využiť cenové výhody až 70%! Balíkdozahraničia.sk - vyskúšajte skvelé služby už teraz.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odosielanie a expresné doručenie zásielky do Egypta za najnižšiu cenu!

Hľadáte jednoduchý a spoľahlivý spôsob, ako bezpečne dopraviť zásielku do Egypta? S Balíkdozahraničia.sk sa už nemusíte báť. Pomôžeme Vám nájsť správneho prepravcu a ušetríte až 70%! Využite naše webové stránky, aby ste získali presný prehľad cien, porovnajte ponuky a rezervujte si tú najlepšiu!

 

Pokiaľ zadáte váhu a rozmery balíčka do kalkulátora na našich webových stránkach, obdržíte okamžité informácie o cenách. Využite naše služby renomovaných prepravcov UPS a TNT. Pokiaľ si objednáte s firmou Balíkdozahraničia.sk, vyzdvihnutie u Vás doma alebo v kancelárii už bude zahrnuté v cene. Váš balíček bude taktiež chránený pred stratou a poškodením vďaka dopravnému poisteniu.

 

Neváhajte kontaktovať náš prívetivý personál, ktorý Vám bude zdarma k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo na telefónnej linke. Pri preprave do Egypta sa nemusíte starať o preclenie zásielky. Po vytvorení objednávky Vám potrebnú dokumentáciu odošleme na Vašu e-mailovú adresu. Môžete platiť kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom.

Chcete poznať cenu poštovného do Egypta hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Egypte pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčka do egyptskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest, ako sú Káhira, Luxor, Gíza, Asuán, Helwán, Suhag, Aríš, Damanhur, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Egypte

Egypt je štát, ktorý leží na severe Afriky. V Egypte žije asi 80 miliónov ľudí na ploche viac ako 1 milión štvorcových kilometrov. Metropola Káhira nie je len hlavným mestom krajiny, ale aj jedným z najľudnatejších miest na svete. Egypt susedí s Líbiou a Sudánom. Najdlhšia rieka v Afrike, Níl, preteká krajinou od juhu na sever a nakoniec sa vlieva do Stredozemného mora. Egypt je štát s najdlhšou súvislou históriou zjednoteného štátu na svete.