Expresní balík/dopis do Egypta i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Egypta
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvidnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Egypta až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Egypta o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Egypta?

Hľadáte jednoduchý a spoľahlivý spôsob, ako bezpečne dopraviť zásielku do Egypta? So službou Balík do zahraničia sa už nemusíte báť. Pomôžeme vám ušetřiť až 70 % z ceny poštovného! Získajte presný prehľad cien, porovnajte ponuky a rezervujte tu nejlupšiu!

Zadejte jednoducho váhu a rozmery balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informacie o cene prepravy. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vytvorenia objednávky alebo odoslania do Egypta nás neváhajte kontaktovať. Náš priateľský a ochotný personál je vám k dispozici.

 

Celné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíka do Egypta

Pri prepravě do Egypta sa nemusíte starať o proclení zásielky. Po vytvorení objednávky vám potrebnú dokumentaci odešleme na vašu emailovu adresu. Cenu prepravy môžete uhradiť kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom. 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Egypta za najnižšiu cenu!

Chcete poznať cenu balíku do Egypta dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Egypte pro nás nie je problém. Zariadime odoslání vašeho balíčku do egyptskej metropole Káhira i do dalších obľúbených miest ako sú Luxor, Gíza, Asuán, Helwán, Suhag, Hurghada, Damanhur, Alexandrie či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebrání tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Egypt?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Egypt už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 171.01 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 232.83 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 294.66 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 330.92 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 970.97 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informacie o Egypte

Egypt je štát, který leží na severe Afriky. V Egypte žije asi 80 milionov ľudí na ploche viac než 1 milion štvorcových kilometrov. Metropola Káhira nie je len hlavným mestom krajiny, ale je tiež jedným z nejľudnatejších miest na svete. Egypt susedí s Libyou a Súdánom. Najdlhlšia rieka v Afrike, Nil, preteká od juhu k severu a vlieva sa do Stredozemného mora. Egypt je štát s najdlhšou históriou zjednoteného štátu na svete.