• bezkonkurenčná cena poštovného do Chorvátska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Chorvátska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Chorvátska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Chorvátska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

Odoslanie zásielky do Chorvátska s Balíkdozahraničia.sk je tak jednoduché a lacné, ako ešte nikdy predtým!

Balíkdozahraničia.sk zjednoduší prepravu do Chorvátska. Umožňuje pohodlné vytváranie objednávok, transparentný prehľad cien a vynikajúce služby. Vďaka inovatívnemu systému a úzkej spolupráci s renomovanými poskytovateľmi balíkových služieb, ako sú TNT a UPS  môžete zásielku do Chorvátska poslať až o 70% lacnejšie.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Chorvátska za najnižšiu cenu!

Službu si zvolíte po jednoduchom zadaní váhy a rozmerov zásielky. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať náš ochotný presonál, buď prostredníctvom telefónneho hovoru alebo e-mailu.

Pokiaľ budete posielať s Balíkdozahraničia.sk, poistenie do 100 € je zdarma. Poistený balíček je chránený pred stratou alebo poškodením. Poistenie na vyššiu hodnotu je taktiež možné.

Zásielka je vyzdvihnutá u Vás doma, v kancelárii, alebo na mieste, ktoré určíte. Vyzdvihnutie Vašej zásielky je zdarma. Ďalšou výhodou je, že cestu môžete kedykoľvek sledovať online, pomocou sledovacieho čísla, ktoré od nás obdržíte.

Služba Balíkdozahraničia.sk ponúka flexibilnú možnosť platby - platbu môžete realizovať prostredníctvom bankového prevodu alebo platobnou kartou cez portál GoPay.

Chcete poznať cenu poštovného do Chorvátska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Chorvátsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do chorváskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Zadar, Pula, Sesvete, Karlovac, Šibenik, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Informácie o destinácii, pre zasielanie do Chorvátska, doporučenie pre prepravu

Chorvátsko je štát v Európe susediací s Maďarskom, Slovinskom, Srbskom, Čiernou Horou a taktiež s Bosnou a Hercegovinou. Chorvátske hlavné mesto Zagreb je najdôležitejším politickým a kultúrnym centrom krajiny. V Chorvátsku žije približne 4,5 milióna ľudí a každý si môže vychutnať túto mimoriadnu krajinu.

Celkom 38% plochy v Chorvátsku tvoria lesy. Medzi nimi je asi 98% prírodných zmiešaných lesov. Celkom 106. chorvátskym plážam bola udelená Modrá vlajka, pretože spĺňajú medzinárodné enviromentálne štandardy. K Chorvátsku prislúcha aj 1185 ostrovov v Jadranskom mori s celkovou rozlohou 3 300 kilometrov štvorcových.