Expresný balík/dopis do Chorvatska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Chorvátska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Chorvátska až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Chorvátska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Chorvátska a koľko to stojí?

Odoslanie zásielky do Chorvátska s Balíkdozahraničia.sk je tak ľahké a lacné ako nikdy predtým!

Zjednodušujeme prepravu do Chorvátska. Umožňujeme pohodlné vytváranie objednávok, transparentný prehľad o cenách a vynikajúce služby. Vďaka inovatívnemu systému a úzkej spolupráci s renomovanými poskytovateľmi balíkových služieb, ako sú prepravca TNT a UPS, môžete zásielku do Chorvátska poslať až o 70 % lacnejšie.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Chorvátska za najnižšiu cenu!

Službu si zvolíte po jednoduchom zadaní váhy a rozmerov zásielky. Máte ďalšie otázky, neváhejte kontaktovať náš prívetivý personál, buď prostredníctvom telefónového hovoru alebo e-mailu. 

Štandardné poistenie zásielky do 100 EUR je zdarma. Poistený balíček je chránený pred strátou alebo poškodením. Poistenie na vyššiu hodnotu je tiež možné. 

Zásielku vyzdvihneme u vás doma, v kancelárii, alebo na mieste, ktoré určíte. Vyzdvihnutie zásielky je zdarma. Ďalšou výhodou je, že cestu zásielky môžete kedykoľvek sledovať online, pomocou sledovacieho čísla, ktoré od nás obdržíte. 

Ponúkame flexibilné možnosti zaplatenia poštovného: platbu môžete previesť prostredníctvom bankového prevodu alebo platobnou kartou skrze portál GoPay.sk.

Chcete poznať cenu poštovného do Chorvátska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Chorvátsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Chorvátsko už 21.68 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 21.68 € Objednať
balík 10 kg GLS 35.60 € Objednať
balík 20 kg GLS 38.12 € Objednať
balík 30 kg GLS 41.43 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 81.80 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 179.54 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Zaujímavé informácie o Chorvátsku

Chorvátsko je štát v Európe susediaci s Maďarskom, Slovinskom, Srbskom, Čiernou Horou a tiež s Bosnou a Hercegovinou. Chorvátské hlavné mesto Zagreb (slovensky Zahreb) je najdôležitějším politickým a kultúrnym centrom krajiny. V Chorvatsku žije približne 4,5 miliónov ľudí. 

Celkom 38 % plochy v Chorvátsku zaberajú lesy. Medzi nimi je asi 98 % prírodných zmiešaných lesov. Celkom 106 chorvatským plážam bola udelená Modrá vlajka, protože splňujú medzinárodné environmentálne štandardy. K Chorvátsku náleží i 1185 ostrovov v Jadranskom mori s celkovou rozlohou 3300 km².