Expresný balík/list do Českej republiky aj späť lacnejšie ako u konkurencie

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Česka
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Česka až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Česka o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Česka?

So službou Balík do zahraničia porovnáte rýchlo a ľahko najlacnejšie ponuky pre vašu zásielku do Česka. Vďaka úzkému partnerstvu s renomovanými prepravnými spoločnosťami ako sú GLS, TNT alebo UPS môžete teraz odoslať zásielku do Dánska až o 70 % lacnejšie. 

Fronty na pošte sú otázkou minulosti, zásielku vyzdvihneme priamo u vás doma alebo na pracovisku.

Koľko stojí balík do Českej republiky?

Akonáhle umiestníte predmety do balíčku, zmerajte dĺžku, šírku a výšku balenia a zadejte požadované údaje do kalkulátoru poštovného. Z pohodlia domova tak jednoducho zaistíte cenu poštovného online!

Vyberať môžete z expresnej alebo štandardnej prepravy dopisov, dokumentov alebo balíkov. Poslať môžete samozrejme tiež nadrozmernú zásielku!

Chcete poznať cenu poštovného do Česka dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Ako poslať balík z Česka?

Pri dovoze zásielok účtujeme príplatok za import. Pre presný výpočet ceny zadajte váhu a rozmery zásielky do kalkulátoru poštovného a nezabudnite uviesť PSČ odosielateľa a adresáta.

Chcete sa na čokoľvek informovať osobne? Neváhajte nás kontaktovať.

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Česku pre nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do dánskej metropoly Praha i do ďalších obľubených miest ako sú Brno, Ostrava, Olomouc, Liberec.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.