Expresný balík/dopis do Bulharska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Chcete poslať zásielku z alebo do Bulharska? Jednoducho a spoľahlivo len s Balíkdozahraničia.sk! Balík doručíme až so 70% slevou!

 

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného s najlepšími kuriermi
  • import / doprava z Bulharska do SR najlacnejšie
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Bulharska až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Bulharska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Bulharska?

  • Zásielka musí byť riadne zabalená, najlepšie v kartonovej krabici, ktorá nesmie byť opatrená cidzími čiarovými kódmi.
  • V adrese príjemcu musí byť vždy uvedené telefónne číslo.
  • Prečítajte si informacie o obmedzení pre vývoz tovaru.
 
 

Objednajte si už dnes, je to tak jednoduché: Do kalkulátoru poštovného zadajte rozmery a váhu balíčku a rozhodnete se, aká služba je pre vás ta pravá. Vytvorte objednávku a uhraďte ľahko buď kreditnou kartou online, GoPay alebo bankovým prevodom. Ponúkame vysoký standard služieb. 

Každá objednaná zásielka zahrnuje poistenie do výšky 100 EUR. Vďaka službe sledovanie zásielok si môžete jednoducho skontrolovať, kde sa vaša zásielka práve nachádza. Doprava do Bulharska je ľahká, rychlá a lacná! 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Bulharska za najnižšiu cenu!

Chcete poznáť cenu balíku do Bulharska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Bulharsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do bulharské metropole Sofie i do ďalších obľúbených miest ako sú Plovdiv, Varna, Burgas, Ruse, Stara Zagora, Pleven, Sliven, Nesebar či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil co najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Bulharsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Bulharsko už 17.60 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 17.60 € Objednať
balík 10 kg GLS 28.38 € Objednať
balík 20 kg GLS 30.56 € Objednať
balík 30 kg GLS 35.84 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 81.80 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 179.54 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Zaujímavé informácie o Bulharsku

Bulharsko je so svojimi 7,6 miliónmi obyvateľov jedným z najstarších štátov v Európe. Bulharsko hraničí s Rumunskom na východe, Tureckom a Gréckom na juhu a Macedónskom, Srbskom a Čiernou Horou na západe. Sofia, hlavné mesto a sídlo vlády Bulharska, bolo v staroveku slavné pro svoje minerálne pramene. Obdivuhodné sú mnohé kláštory a kostoly. Zvlášť stojí za zmienku slavný Rilský kláštor, který je na zozname svetového dedictva UNESCO.