• bezkonkurenčná cena poštovného do Bulharska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Bulharska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Bulharska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Bulharska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím zdarma u odosielateľa

Chcete poslať zásielku do Bulharska? Jednoducho a spoľahlivo len s Balíkdozahraničia.sk! Balík bude bezproblémovo doručený až so 70% zľavou! Ušetrite čas a peniaze a využite služby Balíkdozahraničia.sk. Zvoľte si tú správnu variantu doručenia z našej exkluzívnej ponuky obľúbených služieb, akými sú TNT a UPS. Lacno, ľahko a spoľahlivo - to sú naše silné stránky! Vyskúšajte nás hneď teraz!

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odosielanie a expresné doručenie zásielky do Bulharska za najnižšiu cenu!

Objednajte si už dnes, je to také ľahké. Do kalkulátora poštovného zadajte len rozmery a váhu balíčka a rozhodnite sa, ktorá služba je pre Vás tá pravá. Vytvorte objednávku a uhraďte ľahko - buď kreditnou kartou online, GoPay alebo bankovým prevodom. Ponúkame Vám vysoký štandard služieb.

 

Spokojnosť zákazníkov je našou hlavnou prioritou. To je dôvod, prečo sú naši pracovníci k dispozícii, aby odpovedali na Vaše otázky, či už telefonicky alebo prostredníctvom e-mailovej komunikácie. Poskytneme Vám kompletnú podporu počas celého procesu prepravy. Spoločnosť Balíkdozahraničia.sk ponúka svojim zákazníkom nadštandardné služby. Využite teda nielen prvotriedne zákaznícke služby, ale taktiež naše partnerstvo s renomovanými poskytovateľmi prepravných služieb.

 

Každá objednaná zásielka zahŕňa poistenie do výšky 100 €. Taktiež si môžete vždy skontrolovať, kde sa Vaša zásielka práve nachádza. Doprava do Bulharska s Balíkdozahraničia.sk je ľahká, rýchla a lacná!

Chcete poznať cenu poštovného do Bulharska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Bulharsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčka do bulharskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest, akými sú napríklad Sofia, Plovdiv, Varna, Burgas, Ruse, Stara Zagora, Pleven, Sliven, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Bulharsku

Bulharsko je so 7,6 miliónmi obyvateľov jednými z najstarších štátov v Európe. Bulharsko hraničí s Rumunskom na východe, Tureckom a Gréckom na juhu a Macedónskom, Srbskom a Čiernou Horou na západe. Mesto Sofia - hlavné mesto a sídlo vlády Bulharska, bolo v staroveku slávne pre svoje minerálne pramene. Obdivuhodné sú mnohé kláštory a kostoly. Obzvlášť za zmienku stojí slávny Rilský kláštor, ktorý je na zozname svetového dedičstva UNESCO. Medzi ďalšie pamiatky patrí Sofia, hlavné mesto Bulharska.