• bezkonkurenčná cena poštovného do Azerbajdžanu
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene je aj vyzvdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Azerbajdžanu až do zásielky do Azerbájdžánu až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Azerbajdžanu s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Azerbajdžanu, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Chceli by ste svoje balíčky do Azerbajdžanu odoslať rýchlejšie, bezpečnejšie a až o 70% lacnejšie ako predtým? Preto je pre Vás Balíkdozahraničia.sk dokonalým riešením. S nami môžete využiť prepravcov, akými sú DHL, TNT, GLS a UPS.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odosielanie a expresné doručenie zásielky do Azerbajdžanu za najnižšiu cenu!

Vďaka spoločnosti Balikdozahraničia.sk odošlete svoj balíček do Azerbajdžanu ľahko, bezpečne a lacno ako nikdy predtým!

Naša služba funguje veľmi jednoducho: zadajte váhu, rozmery a miesto doručenia Vašich balíkov do Azerbajdžanu do kalkulátora na našich webových stránkach, zvoľte možnosť "Vypočítať" a zobrazia sa Vám možnosti dostupných služieb spoľahlivých prepravcov akými sú DHL, TNT, GLS a UPS.

Jednoducho uhraďte kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay, alebo bankovým prevodom a my si balíček vyzdvihneme priamo na Vašej adrese. Poistenie Vašich balíkov do výšky 100 € bude samozrejme zahrnuté v cene a o stave Vašej objednávky Vás budeme priebežne informovať.

 

Máte otázky ohľadom vytvorenia objednávky alebo odoslania do Azerbajdžanu? Náš priateľský a ochotný personál je Vám k dispozícii. Vezmite prosím na vedomie taktiež pokyny pre správne zabalenie zásielky. O preclenie zásielky sa nemusíte obávať - vyplníme príslušné dokumenty za Vás.

S balíkdozahraničia.sk sú vysoké ceny a obavy z doručenia minulosťou.

Chcete poznať cenu poštovného do Azerbajdžanu hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Azerbajdžane pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčka do azerbajdžanskej metropoly Baku, aj do ďalších obľúbených miest, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Azerbajdžane

Azerbajdžanská demokratická republika sa nachádza v Ázii medzi Kaukazom a Kaspickým morom. Na ploche 86.600 km² žije viac ako 9 milionov ľudí. Hlavným mestom Azerbajdžanu je Baku, ktoré má asi 2 milióny obyvateľov. Baku sa nachádza na Apšeronskom poloostrove, ktorý vybieha do Kaspického mora. Taktiež je veľmi dôležitým prístavným mestom. Azerbajdžan získal v roku 1992 svoju nezávislosť. Odvtedy krajina zažíva rýchly hospodársky rozvoj.

S Balíkdozahraničia.sk je preprava do Azerbajdžanu bezpečná a lacná!