Expresný balík/dopis do Azerbajdžánu i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Posielajte zásielky do Azerbajdžanu najlacnejšie. Potrebujete doručiť balík z Azerbajdžanu a neviete ako? Zásielku vyzdvihneme a doručíme adresátovi. Ušetrite na poštovnom až 70%!

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Azerbajdžanu
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky do Azerbajdžanu až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Azerbajdžanu o váhe až 1 000 kg

 

Ako poslať balík do Azerbajdžánu?

Naša služba funguje veľmi jednoducho: zadajte váhu, rozmery a miesto doručenia vašich balíkov do Azerbajdžanu do kalkulátora poštovného, ​​položku "Vypočítať" a zobrazia sa vám možnosti dostupných služieb spoľahlivých prepravcov ako sú TNT a UPS.

Jednoducho uhraďte kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom a my si balíček vyzdvihneme priamo na vašej adrese. Poistenie balíkov do výšky 100 EUR je zahrnuté v cene a o stave vašej objednávky vás budeme priebežne informovať

Garantujeme spoľehlivé odeslanie a expresné doručenie zásielky do Azerbajdžánu za najnižšiu cenu!

Colné predpisy pri odoslaní do Azerbajdžánu

O proclenie zásielky sa nemusíte obávať – vyplníme príslušné dokumenty za vás. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vytvorenia objednávky alebo odoslanie do Azerbajdžánu nás neváhajte kontaktovať. Náš priateľský a ochotný personál je vám k dispozícii.

 

Chcete poznať cenu balíku do Azerbajdžánu dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rychlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Azerbajdžánu pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do azerbajdžánske metropole Baku i do ďalších obľúbených miest ako sú Gjandža, Lenkoran​, Seki, Sumgait, Nachičeva, Mingačevir, Yevlax​ či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Azerbajdžan?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Azerbajdžan už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 112.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 142.17 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 172.03 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 179.15 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 378.08 € Objednať

Pravidla pre zaslanie potravin a liekov mimo EU a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Azerbajdžáne

Azerbajdžánská demokratická republika sa nachádza v Ázii medzi Kavkazom a Kaspickým morom. Na ploche 86.600 km² žije viac než 9 milionov ľudí. Hlavným mestom Azerbajdžánu je Baku, které má asi 2 milióny obyvateľov. Baku se nachádza na Apšeronskom poloostrove, který vybieha do Kaspického mora. Je tu tiež velmi dôležitým prístavným mestom. Azerbajdžán získal v roke 1992 svoju nezávislosť. Od tej doby krajina zažívá rychlý hospodársky rozvoj.