Expresný balík/dokumenty do USA
lacnejšie ako u konkurencie

Posielajte svoje zásielky do Špojených štátov najlacnejšie. Poštovné do Spojených Štátov už od 68€. Viac informácií o zásielkovej službe Balikdozahranicia.sk sa dozviete na stránke o službe.

Naše hlavné výhody:

  • bezkonkurenčná cena
  • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
  • komfortné vyzdvihnutie na Vašej adrese
  • dbáme na maximálnu bezpečnost prepravy

Viac informácií o zásielkovej službe Balikdozahranicia.sk sa dozviete na stránke o službe.

Potrebujete doručiť balík z USA do SR a chcete vedieť koľko zaplatíte? Pri importe (dovoze) zásielok z Ameriky je príplatok 35 % z ceny poštovného. Pre presný výpočet ceny odporúčame vedieť rozmery a váhu zásielky.

Doba doručenia zásielky do Spojených štátov

  • Expresná preprava zásielok a dokumentov do USA s doručením nasledujúci pracovný deň.
  • Štandardná doručovacia doba zásielky do USA je približne do 3-6 pracovných dní.

Doručovacia doba sa môže líšiť podľa PSČ adresáta. Doba doručenia je od nášho preposlania, ktoré prebieha vo väčšine prípadov ten istý deň, kedy je k nám zásielka doručená.

Chcete vedieť cenu prepravy vopred? Zistiť ju môžete jednoducho a rýchlo...

Dôležité informácie pre zasielanie balíkov do Ameriky

Keďže Spojené štáty sú mimo EÚ, všetky odoslané zásielky sú preclené. Výnimku tvoria len dokumenty, ktoré sa odosielajú v bezcolnom režime. Preclenie zásielky bežne za zákazníka vykonáva prepravca, ktorý zásielku doručuje.

Zákaz prepravy zbraní a ich súčastí.

Pri posielaní alkoholu a tabakových výrobkov záleží na konkréntych podmienkach. Povolené sú len zásielky malého množstva.

V adrese príjemcu musí byť vždy uvedené telefónne číslo.

Všetky zásielky do Ruska doručuje spoločnosť UPS. Dopravca vykonáva dva pokusy o doručenie na adresu príjemcu. V prípade neúspešného doručenia zásielky je možné jej vyzdvihnutie na pobočke.

Názory našich zákazníkov

Dobrý večer, v pondelok poobede som posielala balík dcére do Anglicka, v utorok skoro ráno ho mala. Chcela by som Vašej spoločnosti poďakovať za Vaše služby, ktoré v budúcnosti rada opäť využijem. Ďakujem, s pozdravom Renáta Pavlorková

Posielala som cez Vašu spoločnosť balík dcére na univerzitu do Barcelony. V utorok 07.10. som ho odovzdala k preprave a 10.10. bol v Španielsku na mieste. Celú dobu som ho sledovala, super. Ďakujem moc, bolo to za 1*. -Martina Š.

Balik do ruska (Sibir) dorazil za 3 dni, velmi rychlo a lacno. Fakt skvele, uz ziadna ina sluzba! Dakujeme :) -Lilia

Všetko na 100% .Díky - Tomáš Dvorák