miesto odovzdania zásielky

Dotaz

Jana Drotárová | 20.12.2021 12:47 | Ostatné

Dobrý deň. Chcem sa Vás opýtať, aké miesto - adresu adresáta mám uviesť, keď balík chcem poslať dcérke, ktorá je ubytovaná asi v hoteli, ale pracuje v reštaurácii, kedy odchádza do zamestnania okolo deviatej a končí okolo piatej. Dávala mi adresu na poštu, alebo na miesto, kde je ubytovaná. Na miesto, kde pracuje sa dopravuje lanovkou. Je možné, aby to ostalo na pošte? Alebo daťna to miesto, kde je ubytovaná? Za porozumenie ďakujeme. Pokojný deň všetkým prajeme, aby ste boli zdraví a aby sa Vám darilo. Jana

Odpověď

Odpovedať
Balikdozahranicia.sk 20.12.2021 17:52

Dobrý den,

 

záleží na dopravci, kterého si pro přepravu zvolíte. U nás si můžete vybrat z více druhů dopravců jako je TNT, GLS, UPS.

Při přepravě TNT nebo UPS lze časové okno vyzvednutí navolit a vy nám můžete do poznámek napsat časové okno kdy si přejete vyzvedávat.

Při výběru dopravce GLS nelze časové okno vyzvednutí ovlivnit a kurýr si plánuje vyzvednutí u odesílatele sám, tudíž doporučujeme zvolit adresu, kde se bude odesílatel pohybovat během dne nejdéle.

Taktéž se připojujeme k přání krásných prožitých Vánočních svátků, v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na email: info@balikdozahranicia.sk

 

S pozdravem,

 

Tým Balíkdozahraničia.sk

 

 

späťSpäť
späťSpäť do výpisu všetkých dotazov
Vyzdvihnutie zásielky v ten istý deň kdekoľvek v SR
Potrebujem odoslať balík do zahraničia online
a najlacnejšie!

Rýchle kontakty

Neviete si s niečim rady?
Kontaktujte nás.

0950 105 108 Po-Pi 8-17 hod

Sledovanie zásielky

Odošlite zásielku kamkoľvek si len spomeniete

Novinky a akcie na e-mail

Emailová adresaZadejte platný email
 forum icon Máte otázku?
Opýtajte sa!