Veríme, že spoločne môžeme poskytnúť kvalitnejšie služby za priaznivé ceny, preto spolupracujeme s majiteľmi obchodov a prevádzok na území Slovenskej republiky.

Pre našu spoluprácu je veľmi dôležitá kombinácia slušnosti, poctivosti a dôvery. Garantujeme najlacnejšie poštovné v Slovenskej republike.

Ako spolupracovať v rámci pobočkovej siete

Stačí mať obchod, alebo len prevádzkované priestory v centre mesta, alebo v inak zaujímavej lokalite (ideálne nad 20.000 obyvateľov, alebo v spádovej oblasti), blízko väčšieho sídliska alebo veľkých obchodných centier.

Pre zriadenie je pre nás dôležitá krátka vzdialenosť, možnosť jednoduchého parkovania a nekomplikovaná dostupnosť. Priestory s príjemným exteriérom aj interiérom, nefajčiarske.

Pre prevádzkovanie pobočky Balík do zahraničia sú ideálne priestory v prízemí, s výlohou alebo s plochou pre dostatočne viditeľné označenie. V Bratislave ideálne v blízkosti nákupných centier a dopravej siete.

Ak toto všetko spĺňate a radi by ste sa k projektu Balíkdozahraničia.sk pripojili, tak Váš objekt nafoťte (exteriér + okolie, interiér vrátane chodieb), pridajte krátky popis a všetko nám pošlite na adresu spolupraca@balikdozahranicia.sk. Náš tím Vás bude po posúdení vhodnosti lokality v najbližšej možnej dobe kontaktovať.

Pokiaľ chcete spolupracovať vo väčšom meste, kde už Balík do zahraničia funguje, kontaktujte nás, Vašu lokalitu posúdime a budeme Vás informovať.

Podmienky spolupráce

Chceme, aby naši partneri boli za svoju kvalitnú prácu dobre ohodnotení a preto ako jediní ponúkame províziu vo výške 8-10% z ceny poštovného pri každej spracovanej zásielke.

PRÍKLAD: priemerná cena poštovného sa pohybuje okolo 33 €, z čoho Vaša provízia činí 3,30 €

Pre zaistenie záruky kvality služieb a zodpovednosti pred zákazníkmi zloží nový partner vratnú kauciu vo výške 300 €, ktorá v prípade ukončenia spolupráce bude vrátená späť partnerovi.

Akým spôsobom pobočku označiť a nafotiť?

Je to vlastne veľmi jednoduché. Stačí si vyžiadať katalóg prvkov a vybrať si. Následne si s našim zástupcom vyberiete spôsoby realizácie. O všetko ostatné sa postaráme my :)

S nafotením pobočky je to jednoduché. Nemusíte mať profi fotoaparát, stačí sa len držať návodu, ktorý si môžete stiahnuť spoločne s manuálmi a katalógom.

 

Chcete s nami spolupracovať? Neváhajte nás kontaktovať na spolupraca@balikdozahranicia.sk

 

- Veľmi radi Vás mezi nami privítame :)