Veríme, že spoločne môžeme poskytnúť ešte kvalitnejšie služby za priaznivé ceny, preto spolupracujeme s majiteľmi obchodov a prevádzok na území Slovenskej republiky.

Pre našu spoluprácu je veľmi dôležitá kombinácia slušnosti, poctivosti a dôvery. Garantujeme najlacnejšie poštovné v Slovenskej republike.

Ako s nami spolupracovať v rámci pobočkovej siete

Stačí mať obchod či len prevádzkované priestory v centre mesta, alebo v inak zaujímavej lokalite (ideálne nad 20 000 obyvateľov, alebo v spádovej oblasti), blízko väčšieho sídliska alebo veľkých obchodných centier.

 

  • Pre zriadenie je pre nás dôležitá krátka pešia vzdialenosť, možnosť jednoduchého parkovania a nekomplikovaná dostupnosť. Preferujeme priestory s príjemným exteriérom a interiérom, nefajčiarske.
  • Pre prevádzkovanie našej pobočky sú ideálne priestory v prízemí, s výlohou alebo s plochou pre dostatočne viditeľné označenie. V Bratislave potom ideálne v blízkosti nákupných centier a dopravnej siete.

 

Ak vyššie uvedené podmienky spĺňate a radi by ste sa k nám pripojili, potom váš objekt nafoťte (exteriér + okolie, interiér vrátane chodieb), pridajte krátky popis a všetko nám pošlite na adresu spolupraca@balikdozahranicia.sk. Náš tím vás bude po posúdení vhodnosti lokality v najbližšej možnej dobe kontaktovať.

Pokiaľ chcete spolupracovať vo väčšom meste, kde už fungujeme, kontaktujte nás. Vašu lokalitu posúdime a budeme vás informovať.

Podmienky spolupráce

Chceme, aby naši partneri boli za svoju kvalitnú prácu dobre ohodnotení. Preto ako jediní ponúkame províziu vo výške 8-10% z ceny poštovného pri každej spracovanej zásielke.

PRÍKLAD: cena priemerného poštovného sa pohybuje okolo 33 €, z čoho vaša provízia činí 3,30 €

Pre zaistenie záruky kvality služieb a zodpovednosti pred zákazníkmi zloží nový partner vratnú kauciu vo výške 300 €, ktorá v prípade ukončenia spolupráce bude vrátená späť partnerovi.

Akým spôsobom pobočku označiť a nafotiť?

Na označenie si stačí vyžiadať katalóg prvkov a vybrať si. Následne si s našim zástupcom vyberiete spôsoby realizácie. Náklady na ich výrobu a inštaláciu hradíme my.

S nafotením pobočky je to jednoduché. Nemusíte mať profesionálny fotoaparát, stačí sa len držať nášho návodu, ktorý si môžete stiahnuť spoločne s manuálmi a katalógom.

 

Chcete s nami spolupracovať?

Neváhajte nás kontaktovať na spolupraca@balikdozahranicia.sk