Ste živnostník, podnikateľ alebo firma a pravidelne posielate tovar či listové zásielky do zahraničia? Potrebujete zabezpečiť doručenie nasledujúci pracovný deň? Či sa jedná o prepravu balíkov, dokumentov, paliet alebo nadrozmerných zásielok, doručíme spoľahlivo zásielku na určené miesto a ušetríme vám čas aj peniaze. Samozrejmosťou je možnosť sledovania zásielky.

Medzinárodná expresná preprava zásielok pre firmy a podnikateľov

Zahraničné zásielky vyzdvihneme kdekoľvek na území SR, a to bez poplatku. Prepravujeme po celej Európe aj do krajín mimo EÚ s úsporou až 75 % . Zabezpečujeme export do celého sveta vďaka renomovaným spoločnostiam, ako sú UPS, DPD, GLS, TNT, TopTrans, DB Schenker, Raben alebo FedEx.

Založte si firemný účet a získajte zľavu 5 %

Preprava tovaru pre firmy jednoducho a bez poplatkov navyše

Jednoduchý formulár umožňuje rýchlo, efektívne a online vytvoriť objednávku prepravy. Zásielku môžete vy alebo vaši klienti v našom systéme pohodlne sledovať.

 

Vďaka registrácii získate okamžite informácie o vašich objednávkach a prístup k jednotlivým faktúram. Stálym firemným zákazníkom ponúkame možnosť úhrady faktúrou so splatnosťou až 14 dní. V prípade firemnej objednávky neplatíte žiadne poplatky navyše. Zadarmo v cene poštovného je poistenie zásielok do 100 €.

 

Ak chcete vytvoriť cenovú ponuku, zašlite nám vaše požiadavky na e-mail

info@balikdozahranicia.sk.