tlačivo

Dotaz

Zdenka | 14.08.2018 19:39 | Medzinárodná preprava

prosím vás, chceme poslať balík do Francúzska, aké doklady resp.tlačivá je potrebné k tomu vyplniť?

Odpověď

Odpovedať
15.08.2018 11:45

Dobrý den, pokud si pro přepravu Vašeho balíčku vyberete službu GLS, nemusíte vyplňovat žádné dokumenty, kurýr bude mít štítek u sebe při vyzvednutí zásilky. Pokud budete ale zasílat prostřednictvím TNT, štítek k vytištění Vám bude zaslán mailem před vyzvednutím balíčku. Tento štítek pouze vytisknete a předáte řidiči. Další užitečné informace o zasílání do Francie naleznete zde: balik do Francuzska.

Marleen Overmeire 11.01.2022 15:11

Ahojte všetci, prišiel som o peniaze toľkým spoločnostiam, ktoré tvrdili, že sú skutočnými poskytovateľmi pôžičiek, ale všetko moje úsilie bolo márne, prišiel som o viac ako 35 000 eur pre falošných poskytovateľov pôžičiek, o ktorých tvrdia, že sú tým, čím nie sú. Kým ma môj priateľ nezoznámil so správnym veriteľom, ktorého som kontaktoval, a úspešne som od neho získal pôžičku len za 48 hodín, odporučil by som každému, kto hľadá pôžičku, bez obáv, aby ich kontaktoval e-mailom: lapofunding960@gmail.com
Whatsapp +447883183014

späťSpäť
späťSpäť do výpisu všetkých dotazov
Vyzdvihnutie zásielky v ten istý deň kdekoľvek v SR
Potrebujem odoslať balík do zahraničia online
a najlacnejšie!

Rýchle kontakty

Neviete si s niečim rady?
Kontaktujte nás.

0950 105 108 Po-Pi 8-17 hod

Sledovanie zásielky

pozadí světle modré krabice
ikona modrá bublina

1,000+

hodnotenie služby

ikona palec hore modrá

80,000+

spokojných zákazníkov

ikona modré krabice

100,000+

odoslaných zásielok ročne

Odporúčam na 100%! Predkalkulácia nákladov, jednoduchý proces objednávania, komunikácia s klientským servisom, čas dodania! Bol to skvelý zážitok 🤩

Karolina B.

Skúšal som posielať moje balíčky do celého sveta od mnohých spoločností, ale táto je najlepšia. Vynikajúce služby a balíčky sú vždy načas.

Branislav S.

Skvelá a rýchla služba, vrelo odporúčam, balík zo Slovenska do Austrálie dorazil do 3 pracovných dní.

Veronika H.

Veľmi rýchle a profesionálne doručenie objednaného balíku. Vrelo odporúčam.

Vladimíra S.

Odošlite zásielku kamkoľvek si len spomeniete

Novinky a akcie na e-mail

Emailová adresaZadejte platný email
 forum icon Máte otázku?
Opýtajte sa!